logo OM Equity

tel.: 603 831 382

Po – Pá 10:00 – 18:00

OM Education 2026

Naskytla se nám jedinečná příležitost získat až 30% podíl ve společnosti, která vyvíjí vzdělávací aplikace pro učitele a jejich žáky, navázané na školní osnovy po celém světě. Chcete vydělat na odstranění sociální nerovnosti v přístupu ke vzdělání s námi?
objednáno 82%

17

investorů

4 590 000

korun zainvestováno

12,2 %

roční zhodnocení

OM pruhy

Na co dluhopisy využijeme?

Dluhopisy OM Education 2026 nám umožní odkoupit 20 až 30% podíl ve společnosti vyvíjející aplikaci*, která navazuje na vzdělávací osnovy a umožňuje tak dětem rozvíjet se v aktuálně probíraném učivu nebo se v rámci speciálních programů připravit na maturitní či přijímací zkoušky.

V současné době je systém nastaven tak, že zvýhodňuje děti z bohatých rodin, jež si mohou dovolit drahé přípravné kurzy a četná doučování. Ve světě, jak si jej představujeme my, ale tato nerovnost neexistuje a „naše“ aplikace ji dokáže minimalizovat.
*Název společnosti i aplikace zveřejníme ihned po nabytí podílu.

14 400 Kč

V průměru tolik investují rodiče v Praze do přípravy svých dětí na státní přijímačky na střední školy.

Zdroj: průzkum Národního institut SYRI a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy.

Z čeho dluhopisy splatíme?

Aplikace už je vyvinutá, odzkoušená a spuštěná ve veřejném testovacím režimu. Čtyři zveřejněné předměty (Matematika, Český jazyk, Angličtina a Němčina) mají aktuálně již přes 500 platících uživatelů, jejichž rodiče díky ní za malý poplatek ušetří tisíce korun, na které v průměru vyjde doučování nebo příprava na přijímací zkoušky.

Motivace ke stažení aplikace je tak obrovská – nejen vzdělávací, ale i finanční. Počet uživatelů již nyní roste 32% tempem. Proto po spuštění marketingové kampaně a rozšíření na zahraniční trhy počítáme s návratností celé investice do 22 měsíců. Průběžné příjmy ze stažení aplikace 100% pokryjí výplaty výnosů.

Jaké máme s aplikací plány?

Po zkušenostech s rozjezdem úspěšných online služeb jako hypotecnikalkulacka.cz nebo dluhopisy.cz chceme aplikaci pomoci jak s vývojem, tak s marketingem a zákaznickou podporou.

Kromě již hotové české verze brzy dokončíme a spustíme slovenskou, anglickou a německou jazykovou mutaci, které už jsou v neveřejném testovacím provozu. Následovat bude i španělská, polská, ukrajinská a maďarská mutace, s nimiž pokryjeme přes 25 % světové populace.

Aplikace necílí jen na děti, ale i na učitele, jimž pomáhá například s přípravou nebo opravováním testů, a dokáže jim tak uspořit až 95% „administrativního“ času.

Další cílovou skupinou jsou senioři, pro něž je vymyšlená speciální aplikace, která jim pomůže s „nezakrněním“. Je vědecky a lékařsky prokázané, že lidský mozek funguje, dokud je „ve střehu“, a naše aplikace je v něm zábavnou formou udrží.

ROČNÍ VÝNOS

12,2 %

ZBÝVÁ K ÚPISU

1 mil. Kč

NÁZEV EMISE

OM Education 2026

VÝPLATA ÚROKU

měsíčně

ISIN

CZ0003557571

HODNOTA DLUHOPISU

10 000 Kč

EMITENT

OM Akviziční financování s.r.o.

MINIMÁLNÍ INVESTICE

50 000 Kč

SPLATNOST ZA

2,5 roku

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

VYDĚLÁVEJTE S NÁMI

získejte fixní výnos 12,20 % ročně s našimi dluhopisy.

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

Po odeslání formuláře vám do 24 hodin zavoláme. Probereme s vámi vše, co ještě potřebujete vědět. Své rozhodnutí můžete poté ještě upravit.

Filip Trnka

ZAJÍMÁ VÁS JEŠTĚ NĚCO?

Další informace o fungování a rozvoji našich automyček i ostatních otevřených příležitostech, nebo dluhopisech obecně, s vámi rád probere Filip.

Spojit se s Filipem
telefon 603 831 382
e-mail om@equity.cz