logo OM Equity

tel.: 603 831 382

Po – Pá 10:00 – 18:00

OM Development 2026

V naší developerské divizi aktuálně čekají na razítka tři nemovitostní projekty v celkové hodnotě cca 45 milionů korun. Buďte s námi u toho, až je získáme a vydělejte 14,8 % p. a. čistého. Stačí objednat naše dluhopisy.
objednáno 35%

6

investorů

2 240 000

korun zainvestováno

až 14,8 %

roční zhodnocení

Kačerov pohled studie
OM pruhy

Na co dluhopisy využijeme?

Realitní dluhopisy OM Development 2026 nám pomohou s financováním příprav projektové dokumentace pro získání územního rozhodnutí
a stavebního povolení pro tři naše developerské projekty.

Všechny tři projekty v aktuální odhadované hodnotě cca 45 milionů korun jsou v našem výhradním vlastnictví a patří mezi ně připravovaný multifunkční komplex v Praze na Kačerově a apartmánové domy v Jeseníkách a na Vysočině.

Kačerov Business & Living

Zpracovaná studie komplexu o 500 m² ve třech patrech kanceláří a 620 m² v 10 bytech a k tomu navíc 15 garážových stání. To vše v bezprostřední blízkosti stanice metra Kačerov čeká na příslušná razítka, s kterými vzroste hodnota projektu ze současných cca 39 milionů korun na více než dvojnásobek. Očekávaná hodnota projektu po získání potřebných povolení je 82+ milionů korun.

Březiny 99

Apartmánový dům v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy nabídne sportovně založeným rodinám zázemí pro aktivní dovolené. V létě na golfovém hřišti, na kolech i na procházkách, v zimě na sjezdovce nebo ve Vysočina aréně. A i při 50% obsazenosti vygeneruje ročně tržby okolo čtyř milionů korun.

Velká Kraš 155

Apartmánový dům v Jeseníkách poblíž Rychlebských stezek nabídne cyklistům i ostatním sportovcům skvělé zázemí. 6 apartmánů, velkou společenskou místnost, grilovací altán, saunu i dílnu pro servisování kol.

3 500+ m ²

tolik podlahové plochy pro apartmány, byty a kanceláře vytvoříme.

Z čeho dluhopisy splatíme?

S vydaným územním rozhodnutím a stavebním povolením vzroste hodnota všech našich projektů minimálně na dvojnásobek. Na splacení emise OM Development 2026 by tak stačilo prodat jen jeden z našich apartmánových domů ve fázi před rekonstrukcí.

Jestli nějaký z domů prodáme hned, nebo až po rekonstrukci s ještě větším ziskem, zatím necháváme otevřené. Velmi zajímavé může být i samotné provozování všech tří projektů. Čas nám ukáže správné řešení. Peníze na výplatu jistiny i výnosu budou – z prodané nemovitosti, z úvěru od banky, nebo z refinancování pomocí nové emise dluhopisů. Všechny nemovitosti už vlastníme.

Proč nikde není uvedený výnos dluhopisu?

Protože financování developerských projektů nejvíce vyhovují tzv. diskontované dluhopisy, které výnos „na papíře“ nemají. Investoři je nakoupí za nižší cenu, než je jejich nominální hodnota, ale při splatnosti zinkasují celou částku.

Důležitý zde není „výnos“, ale tzv. „emisní kurz“, který v našem případě činí 72,062 %. Dva dluhopisy v celkové nominální hodnotě 100 000 korun tak nakoupíte jen za 72 062 korun a při splatnosti získáte celých sto tisíc.

Váš výnos tak bude 27 938 korun, což odpovídá průměrnému ročnímu zhodnocení 11,93 %.

Jak získám průměrný roční výnos 14,8 %?

Čím víc dluhopisů nakoupíte, tím nižší bude váš emisní kurz, a tím vyšší výnos.

  • Při investici nad 250 tisíc dosáhnete na průměrný roční výnos 13,40 % p.a.
  • a při investici nad 1 milion pak na průměrný roční výnos 14,80 % p.a.

Výnos nemusíte danit!

A díky tomu, že celý „výnos“ (který ale není „výnosem“, ale ziskem na rozdílu mezi kupní a prodejní cenou) získáte až po více než třech letech držení dluhopisu, nemusíte z něj odvádět 15% srážkovou daň. Díky tomu ušetříte další dva až dva a půl procentního bodu z vašeho výnosu.

ROČNÍ VÝNOS

až 14,8 %

ZBÝVÁ K ÚPISU

4,1 mil. Kč

NÁZEV EMISE

OM Development 2026

VÝPLATA ÚROKU

zero-bond

ISIN

CZ0003553018

HODNOTA DLUHOPISU

50 000 Kč

EMITENT

OM Developerské financování s.r.o.

MINIMÁLNÍ INVESTICE

100 000 Kč

DATUM EMISE

1. 8. 2023

INVESTIČNÍ HORIZONT

3 roky

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

VYDĚLÁVEJTE S NÁMI

získejte fixní výnos až 14,80 % ročně s našimi dluhopisy.

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

Po odeslání formuláře vám do 24 hodin zavoláme. Probereme s vámi vše, co ještě potřebujete vědět. Své rozhodnutí můžete poté ještě upravit.

Filip Trnka

ZAJÍMÁ VÁS JEŠTĚ NĚCO?

Další informace o našich developerských projektech a ambicích i ostatních otevřených příležitostech, nebo dluhopisech obecně, s vámi rád probere Filip.

Spojit se s Filipem
telefon 603 831 382
e-mail om@equity.cz