logo OM Equity

tel.: 603 831 382

Po – Pá 10:00 – 18:00

OM FreeWater 2025

Více než miliarda lidí nemá přístup k pitné vodě. Atmosférické generátory vody Query®Water dokážou jeden z největších světových problémů řešit, a ještě vám přitom vydělat. Stačí objednat naše dluhopisy a umožnit nám rozjet exkluzivní prodej na španělském trhu.
objednáno 76%

8

investorů

2 430 000

korun zainvestováno

11,4 %

roční zhodnocení

OM pruhy

Na co dluhopisy využijeme?

Z emise dluhopisů OM FreeWater 2025 nakoupíme 140 malých generátorů vody QW20 pro domácnosti a kanceláře a coby exkluzivní dealer je prodáme na španělském trhu.

Generátory Query®Water díky kondenzaci – zjednodušeně řečeno – vytáhnou ze vzduchu veškerou vodu. Tu následně přefiltrují a mineralizují. Poté z ní UV filtrací odstraní 99,9 % organických bakterií a upraví její chuť. Čistou a naprosto bezpečnou vodu pak můžete kdekoli na světě okamžitě pít, což možná ve střední Evropě vypadá jako samozřejmost, ale ve většině částí světa jde v podstatě o zázrak.

Dokonce i v civilizovaném Španělsku, kde navíc celoročně silné slunce umožňuje napájet generátory pomocí solárních panelů, a výrazně tak ušetřit na jejich provozu.

Španělsko je nám blízké, již 8 let v něm máme spolehlivého obchodního partnera, který zde dlouhodobě žije a podniká. Právě ten bude dohlížet na naši španělskou distribuci. Právní záležitosti už máme vyřešené, stejně tak webovou prezentaci i základní marketing, který už přinesl první objednávku. Do rozjezdu jsme z vlastních zdrojů investovali 20 % celkových očekávaných nákladů.

18 litrů denně

Tolik pitné vody zvládne generátor získat ze španělského vzduchu. Průměrná čtyřčlenná rodina přitom spotřebuje zhruba 10 litrů.

Z čeho dluhopisy splatíme?

Z prodeje skladových zásob, které z výtěžku emise nakoupíme.

Za období 1,5 roku předpokládáme prodej cca 200 malých generátorů vody na španělském trhu. Počítáme přitom s marží 38 % po započtení všech nákladů.

Zároveň máme možnost dodávat i velké generátory pro hotely, nemocnice, obce či školy, jejichž cena – a tím pádem i náš případný zisk – je násobně vyšší.

Celý plán je ale pro jistotu postaven výhradně na prodeji do domácností. Jejich rozhodovací proces je mnohem rychlejší, je jich mnohem více a nákup generátoru se jim finančně vrátí v průměru do jednoho roku.

Jaké jsou výhody generátorů vody?

  • Ze vzduchu dokáží „vytáhnout“ až 20 litrů vody denně, kterou přefiltrují, vyčistí a upraví, aby se dala okamžitě a bezpečně pít.
    (pro španělské ostrovy a přímořské oblasti se v závislosti na podnebí počítá s 16 až 18 litry denně)
  • Voda je měkká a kvalitnější i chutnější než ze španělského kohoutku.
  • V oblastech, do kterých míříme, se pitná voda běžně získává odsolováním, což neprospívá ani její chuti, ani přírodě. Odsolování je energeticky náročné a voda zkrátka není dobrá.
  • Do oběhu se nedostávají „zbytečné“ plasty v podobě obalů, v nichž si Španělé nosí pitnou vodu domů z obchodů.
  • Generátor zároveň snižuje vlhkost vzduchu v domácnosti, což prospívá lidskému zdraví, a funguje i jako čistička vzduchu.

ROČNÍ VÝNOS

11,4 %

ZBÝVÁ K ÚPISU

770 tis. Kč

NÁZEV EMISE

OM FREEWATER 2025

VÝPLATA ÚROKU

měsíčně

ISIN

CZ0003557563

HODNOTA DLUHOPISU

10 000 Kč

EMITENT

OM Akviziční financování s.r.o.

MINIMÁLNÍ INVESTICE

100 000 Kč

SPLATNOST ZA

1,5 roku

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

VYDĚLÁVEJTE S NÁMI

získejte fixní výnos 11,40 % ročně s našimi dluhopisy.

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

Po odeslání formuláře vám do 24 hodin zavoláme. Probereme s vámi vše, co ještě potřebujete vědět. Své rozhodnutí můžete poté ještě upravit.

Filip Trnka

ZAJÍMÁ VÁS JEŠTĚ NĚCO?

Další informace o fungování a rozvoji našich automyček i ostatních otevřených příležitostech, nebo dluhopisech obecně, s vámi rád probere Filip.

Spojit se s Filipem
telefon 603 831 382
e-mail om@equity.cz