logo OM Equity

tel.: 603 831 382

Po – Pá 10:00 – 18:00

OM Carwashing 2026

Expandujeme do nových lokalit a zefektivňujeme provoz těch stávajících. Ať už přechodem na obnovitelné zdroje energií, instalací nových technologií, nebo refinancováním starých závazků. A s našimi dluhopisy na tom můžete vydělat i vy! Stačí objednat…
OM pruhy

Na co dluhopisy využijeme?

Dluhopisy OM Carwashing 2026 nám pomohou expandovat do dalších lokalit, zainvestovat do vývoje vlastního softwaru a obnovitelných zdrojů, s kterými každý měsíc ušetříme 20 až 30 % nákladů, a refinancovat závazky z dob vysoké inflace.

A zároveň nám pomohou se zaváděním nových zdrojů příjmu, kterými jsou především servis konkurenčních myček a různé doplňkové služby.

5 603 000 Kč

tolik s námi v roce 2022 vydělali drobní investoři v rámci všech projektů skupiny OM Equity

Z čeho vyplácíme výnosy?

Naše automyčky navštíví přes 230 tisíc řidičů ročně a vliv hospodářského cyklu a sezónnosti na jejich útratu je minimální. To znamená, že každý měsíc můžeme počítat s příjmy od dvaceti tisíc zákazníků.

Díky připraveným renovacím a zavedením nových služeb očekáváme 15 až 20% nárůst tržeb i v rámci stávajících automyček.

Z čeho splatíme dluhopisy?

Návratnost nově postavené automyčky se pohybuje mezi 4 a 6 lety. Při převzetí již existující myčky je to zhruba 6 až 9 let.

Plán je tedy takový, že díky každoročnímu růstu (cca 15 %) našetříme do splatnosti dluhopisů třetinu upsaného objemu (což se nám dlouhodobě daří) a zbytek refinancujeme úvěrem od banky nebo leasingové společnosti.

A máme i několik záložních řešení, mezi které patří spolupráce s fondem kvalifikovaných investorů, „revolvingová“ emise navazujících dluhopisů anebo prodej jedné z našich myček, kterému bychom se ale chtěli vyhnout. Naopak chceme přikupovat další…

Aktuálně vlastníme šest myček v celkové hodnotě zhruba 80 milionů korun, takže každá z nich má samostatně vyšší hodnotu, než kolik je základní objem této emise.

Co chystáme do budoucna?

Kromě investic do obnovitelných zdrojů (aktivně hledáme nejlepší řešení, abychom se dostali alespoň na 90% soběstačnost) chceme hlavně stavět a nakupovat nové myčky, a tím pokračovat v kontrolovaném růstu.

Už dnes máme zaplacené zálohy na další dvě lokality a do deseti let chceme po celé republice provozovat dvacet mycích center s tržbami na úrovni 100 milionů korun.

K tomu plánujeme také postavit vlastní halu na výrobu náhradních dílů pro naši servisní společnost, kterou už využívají i konkurenční automyčky. S vlastními díly, které se jinak do Česka musejí dovážet, tak na jedné straně sami ušetříme a na druhé získáme další příjmy z jejich prodeje.

ROČNÍ VÝNOS

14,4 %

MAXIMÁLNÍ INVESTICE

2,3 mil. Kč

NÁZEV EMISE

OM CARWASHING 2026

VÝPLATA ÚROKU

měsíčně

ISIN

CZ0003553091

HODNOTA DLUHOPISU

10 000 Kč

EMITENT

OM Financování automyček s.r.o.

MINIMÁLNÍ INVESTICE

50 000 Kč

INVESTIČNÍ HORIZONT

2,5 roku

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

VYDĚLÁVEJTE S NÁMI

získejte fixní výnos 14,40 % ročně s našimi dluhopisy.

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

Po odeslání formuláře vám do 24 hodin zavoláme. Probereme s vámi vše, co ještě potřebujete vědět. Své rozhodnutí můžete poté ještě upravit.

Filip Trnka

ZAJÍMÁ VÁS JEŠTĚ NĚCO?

Další informace o fungování a rozvoji našich automyček i ostatních otevřených příležitostech, nebo dluhopisech obecně, s vámi rád probere Filip.

Spojit se s Filipem
telefon 603 831 382
e-mail om@equity.cz