logo OM Equity

tel.: 603 831 382

Po – Pá 10:00 – 18:00

O NÁS

CO DĚLÁME V OM EQUITY?

Vytváříme zajištěné investiční produkty,
které jsou na trhu sofistikovaných investorů nedostatkovým zbožím.
OM pruhy horní
Tým OM Equity

JAK VYHLEDÁVÁME
INVESTICE?

lupa

Pro naše rozhodování o vstupu do projektu máme pevně stanovený postup.

Nejprve pečlivě zkoumáme poptávku po dané službě v Česku a hodnotíme její potenciál v celosvětovém a dlouhodobém kontextu. Klíčové je, abychom identifikovali různé směry pro rozvoj projektu – buď vyčerpat silu poptávky na maximum, optimalizovat jeho efektivitu nebo vytvořit zcela nový trh.

Vlastní primární průzkum provádíme během několika dní. Následuje důkladný průzkum trhu, analýza konkurence prostřednictvím naší partnerské agentury a finálně due diligence daného projektu ve spolupráci s advokáty a daňovými poradci. Vše stavíme na pevném základě finančního plánu s několika možnými scénáři.

Během naší kariéry jsme pochopili, že klíčem k úspěchu je obklopit se odborníky, naslouchat jim a neustále se od nich učit – do hloubky!

JSME V TOM ÚSPĚŠNÍ?

otaznik

Už to je vlastně docela úspěch, ale uměli bychom ho ukázat i na číslech.

Třeba z neškrábeme.cz jsme z nuly vybudovali celorepublikovou prosperující síť samoobslužných automyček v tržní hodnotě 80 až 90 milionů korun.

Podobně hodnotný projekt v Praze na Kačerově čeká na stavební povolení a další dvě apartmánové nemovitosti v žádaných lokalitách už se těší na rekonstrukci.

Z externích a on-line asistentek Office to go se pomalu ale jistě stává nepostradatelná služba, kterou už dnes využívají stovky klientů z řad podnikatelů a firem.

Portál hypotecnikalkulacka.cz zase každý rok pomáhá stovkám lidí získat bydlení už od roku 2011, a to v dobách jednoduchých i složitých. Z investice několika set tisíc korun a tří měsíců nepřetržité práce je dnes projekt v hodnotě několika desítek milionů korun.

A z portálu Dluhopisy.cz, který jsme v roce 2014 spoluzakládali se vstupní investicí necelých dvou milionů korun, jsme po šesti letech odcházeli se zhodnocením ve stovkách procent.

Takže ano. Poznat vlastní úspěch může být někdy těžké, ale jsme přesvědčeni o tom, že úspěšní jsme. A chceme být ještě víc!

NÁŠ TÝM

Na úspěchu OM Equity se nás podílí víc, ale ve vile na Praze 4 sedíme v tomto složení.

Ondřej Marek

Managing Partner

Ondřej je super šéf. A nejspíš by nás nevyhodil, ani kdybychom napsali opak, protože na prvním místě jsou u něj vždycky profesní kompetence. Na všechny je sice skoro stejně náročný jako sám na sebe, ale nedýchá vám za krk a na všechno vám dá čas. A v čem je opravdu dobrý? Má odvahu, je trpělivý a naprosto cokoli dokáže nastudovat do maximálního detailu.

Ing. Martin Aim

Financial Director

Martin miluje čísla, tabulky a grafy a už přes 20 let se věnuje finančnímu řízení a strategii. Celých 11 let působil v Národní pokladnici norské Samlerhuset Group B.V., takže není pochyb o tom, že naše finanční plánování, řízení, a kontrola i veškerá strategická rozhodnutí jsou ve správných rukách. A to přitom v jedné z nich drží tenisovou raketu.
Magdaléna Drtinová

Magdaléna Drtinová

Associate

Magdaléna je neuvěřitelně spolehlivý člověk se zlatým srdcem. Díky této kombinaci si ji za svou osobní asistentku vybralo mnoho ředitelů mnoha firem a Magdaléna si vedle nich osvojila organizační schopnosti takovým způsobem, že dnes může vést v podstatě jakékoli oddělení. Hlavně díky ní se u nás nikdy na nic nezapomene a všechny dokumenty jsou přesně v takové formě, v jaké mají být!

Michael Provaznik

Michael Provazník

Business Development Manager

Michael to taky umí s čísly a zároveň patří mezi nejpečlivější lidi, jaké jsme kdy poznali. Od sedmi let žil v Německu, kde vystudoval Goetheho univerzitu. Následně učil ve Frankfurtu na gymnáziu a přes deset let pracoval v tamním fotbalovém bundesligovém klubu. Proslulá německá preciznost se mu během čtvrt století dostala pod kůži a nic na tom nezměnily ani tři roky v Itálii, po kterých už jej touha usadit se zavedla „domů“ a my tak můžeme těžit z jeho světových zkušeností!

INVESTUJTE CHYTŘE S VÝNOSEM až 14,8 %

Žádné aplikace a startupy, ale atraktivní nemovitosti a užitečné služby či produkty.